Kariéra
Volné pracovní pozice

Společnost NetDataComm s.r.o. se sídlem v Troubsku u Brna byla založena v roce 2004 a předmětem její činnosti je poskytování služeb v oblasti ISP, datových center, výstavba a provozování bezdrátových a optických sítí, servis a jejich podpora. O zajištění optimálního a individuálního přístupu k potřebám zákazníků a obchodních partnerů se stará více jak 50 zaměstnanců společnosti.

Aktuální volné pracovní pozice

     Operátor dohledového centra

Tvojí náplní práce bude:

  • Komunikace se zákazníky
  • Zadávání požadavků do systému
  • Podpora servisního oddělení
  • Aktivace nových přípojek

 Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Základní znalost problematiky počítačových sítí
  • Znalost TCP/IP, LAN, WLAN
  • Zkušenost se zařízeními značky Ubiquiti, Mikrotik, Alcoma, Summit, Miracle apod.
  • ŘP skupiny B
  • Práce na obdobné pozici výhodou

 Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a moderní společnosti
  • Možnost seberealizace a karierního růstu
  • Místo pracoviště: Troubsko
  • Nadstandartní platové ohodnocení
  • Firemní telefon

 Životopis zasílejte na email: prace@netdatacomm.cz

     Servisní Technik

Co vás čeká:

- servis bezdrátových i kabelových přípojek
- montáž a servis MW spojů
- práce s optikou
- komunikace se zákazníky
- držení pohotovosti (přibližně 1 týden v měsíci)

Jaké znalosti a dovednosti by jste měli mít:
- SŠ vzdělání technického směru
- základní znalost problematiky počítačových sítí
- manuální zručnost a schopnost práce ve výškách
- řidičský průkaz sk.B

Výhodou bude, pokud budete mít a umět:

- znalost TCP/IP, LAN, WLAN
- vyhláška č. 50 § 6
- práce na obdobné pozici výhodou.
- zkušenost se zařízeními značky Ubiquiti, Mikrotik, Alcoma, Summit
Co vám můžeme nabídnout:

- motivační finanční ohodnocení - 25 000Kč - 40 000Kč - dle zkušeností
- zázemí stabilní a moderní společnosti
- práce v mladém kolektivu s rodinnou atmosférou
- možnost seberealizace a karierního růstu
- místo pracoviště: Troubsko
- firemní auto, notebook, telefon

Případné zájemce prosím poslat životopis a kontakt na sebe na prace@netdatacomm.cz